Montaż ogrodzeń Poznań

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNAINA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

Siatka ogrodzeniowa 22-24 zł /mb
Siatka ogrodzeniowa z podmurówką  27-29 zł /mb

Instrukcja montażu siatki ogrodzeniowej

Panele ogrodzeniowe 20-22 zł /mb
Panele ogrodzeniowe z podmurówką 25-27 zł /mb

Instrukcja montażu paneli ogrodzeniowych

Furtka 100 zł

W cenie zawarty jest suchy beton pod słupki i podmurówkę!


Każda posesja wymaga ogrodzenia, które spełnia z jednej strony funkcję utylitarną, z drugiej natomiast ozdobną. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom jesteśmy w stanie zapewnić wszystkie rodzaje ogrodzeń z bramami i furtkami włącznie.

Ogrodzenia panelowe

W swojej ofercie posiadamy ogrodzenia panelowe, które charakteryzują się przede wszystkim perfekcyjną jakością zarówno materiału, jak i wykonania. Jest to jednoznaczne z tym, że takie zabezpieczenie terenu posiadłości nie tylko będzie funkcjonowało przez wiele lat, ale także dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcji, do minimum ograniczy się konieczność przeprowadzania zabiegów konserwujących.

Ogrodzenia siatkowe

Do najbardziej popularnych typów grodzenia należą ogrodzenia siatkowe. Tylko od Państwa decyzji zależy, jaka siatka zostanie wykorzystana i który rodzaj słupków będzie zastosowany. Wiadomo bowiem, ze im lepsze materiały, tym ogrodzenia stanie się trwalsze i bardziej odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Montaż ogrodzeń Poznań niezależnie od tego, czy są ogrodzenia panelowe, czy ogrodzenia siatkowe, jest wykonywany rzetelnie, w określonym terminie, przez wyspecjalizowaną grupę pracowników.